تولید کننده ظروف آرایشی بهداشتی

wrighter ۱۴۰۱/۱۲/۱۰
ظروف آرایشی

برای تولید ظروف آرایشی چه مجوزهایی نیاز است؟
مجوزهایی مانند مجوز مربوط به تأسیسات کارخانه‌ها، تجهیزات و دستگاه‌ها، پروانه‌های بهداشت ‌مربوط به کالا همگی مربوط به مجوزهایی هستند که باید تولید کننده لوازم آرایشی داشته باشد.
درب های ظروف آرایشی بهداشتی چه مدلی دارند؟
درب‌های ساده، فیلیپ تاپ، رقیق پاش، غلیظ پاش و تریگر ازجمله ظروف آرایشی بهداشتی هستند.
امکان واکنش دادن ظروف آرایشی با مواد آرایشی بهداشتی وجود دارد؟
خیر- یکی از ویژگی‌هایی که ظروف آرایشی بهداشتی باید داشته باشند این است که با مواد آرایشی ‌‌و بهداشتی که در داخل آن‌ها قرار می‌گیرد نباید واکنش دهد.
تولید ظروف آرایشی از نظر حجم محدودیت ندارند؟
حجم ظروف آرایشی باید در انواع مختلفی از کوچک تا بزرگ تولید شوند.
چه ظروف آرایشی بهداشتی در ویو پلاست تولید می‌شوند؟
شرکت ویوپلاست مرتبط با محصولات آرایشی مختلف مانند کرم پودر، پرایمر، رژ لب ‌و غیره ظروف آرایشی متنوع و مقاومتی را تولید می‌کند. به طور کلی شرکت ویو پلاست در تولید ظروف آرایشی تنوع بسیاری دارد.

به دلیل حساسیت بالای لوازم آرایشی باید این مواد را در ظروف آرایشی مناسب نگهداری کرد تا با رطوبت و آلودگی‌ها و البته با خود پوکه آرایشی واکنش ندهد. همچنین ظاهر و طراحی صحیح این ظروف در جذب مشتری و فروش بیشتر محصولات آرایشی بهداشتی تأثیر چشمگیری دارد. به همین دلیل تولید کننده ظروف آرایشی بهداشتی باید نکاتی را برای تولید ظروف و پوکه های آرایشی در نظر بگیرد. در این راستا در این قسمت از مقالات ویوپلاست به بررسی مواردی که باید برای انتخاب تولید کننده ظروف آرایشی بهداشتی در نظر گرفت و اینکه ویژگی‌های ظروف آرایشی بهداشتی چه باید باشد به طور کامل و جامع می‌پردازیم.

۶ نکته مهم برای انتخاب تولید کننده ظروف آرایشی بهداشتی

افرادی که در صنعت تولید لوازم آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کنند برای انتخاب یک تولید کننده ظروف آرایشی باید یک سری نکات و موارد را در نظر داشته باشند. در ادامه به بررسی این نکات پرداخته می‌شود:

 1. تولید ظروف آرایشی و بهداشتی از حساسیت بالا و منحصر به فردی برخوردار هستند به این دلیل که این ظروف می‌توانند روی سلامت شخص تأثیرگذار باشند. بنابراین اگر ظروف آرایشی و بهداشتی از سلامت کافی و مطمئن برخوردار نباشند می‌توانند سلامت شخص را به خطر بیندازند. به همین دلیل در تولید ظروف آرایشی بهداشتی باید از مواد اولیه‌ی مرغوب و باکیفیت استفاده شود. پس یکی از معیارهای اصلی انتخاب یک تولیدکننده ظروف آرایشی بهداشتی اطمینان از به کار بردن مواد اولیه مرغوب در تولید این ظروف است.
 2. تولید کننده ظروف آرایشی یا بهداشتی باید تمام مجوزهای لازم را از مراکز مربوطه دریافت کرده باشد. به این خاطر که برای مشتری اطمینان لازم و کافی جهت تضمین مواد اولیه یا حتی دستگاه‌های تولید کننده به وجود بیایید.
 3. دستگاه‌هایی که در تولید ظروف آرایشی بهداشتی در کارخانه‌ها به کار می‌روند باید از آخرین تکنولوژی روز دنیا بهره‌مند شوند تا بتوانند ظروف با کیفیتی را تولید کنند.

  ظروف آرایشی

 4. ظروف آرایشی و بهداشتی باید تنوع بسیار بالایی داشته باشند به گونه‌ای که مشتری در صورت سفارش دادن یک ظرف آرایشی یا بهداشتی امکان انتخاب از میان چندین نمونه را داشته باشد. پس یک تولید کننده ظروف آرایشی باید از تنوع بالایی برخوردار باشد.
 5. یک تولید کننده ظروف آرایشی باید نیازهای تمام مشتریان را برطرف کند. به عبارتی تمام مشتریان محترم باید بتوانند تمامی ظروف آرایشی بهداشتی خود را از یک تولید کننده تهیه کنند.
 6. تولید کننده‌های موفق برای تولید پوکه‌های آرایشی کسانی هستند که ظروفی با طراحی زیبا و کاربردی را تولید می‌کنند. زیرا طراحی زیبا و صحیح در فروش لوازم آرایشی تأثیر به سزایی دارد.

 

ویژگی های ظروف آرایشی بهداشتی

صنعت تولید لوازم آرایشی برای نگهداری مواد آرایشی یا بهداشتی از پوکه‌های آرایشی استفاده می‌کنند. اما آنچه که مهم است این می‌باشد که ظروف آرایشی و بهداشتی باید یک سری ویژگی داشته باشند و در ادامه به آن‌ها پرداخته می‌شود:

 • این ظروف باید در حجم و سایزهای مختلفی تولید شوند که تولید کننده لوازم آرایشی بتواند متناسب با مصرف مورد نظر ظرف آرایشی و بهداشتی با حجم معینی را درخواست دهد.
 • درب ظروف آرایشی بهداشتی باید تنوع بسیاری داشته باشند. ازجمله درب‌هایی که می‌توان از آن‌ها در تولید این دسته از ظروف بکار برد شامل ساده، فلیپ تاپ، رقیق پاش، غلیظ پاش‌ و تریگر هستند.
 • استحکام و مقاومت ظروف آرایشی بهداشتی باید بالا باشد.
 • جنس این ظروف باید به گونه‌ای باشد که با مواد آرایش یا بهداشتی واکنش ندهد.

چنانچه در خصوص تولید ظروف آرایشی و بهداشتی نیازمند مشاوره هستید می‌توانید از طریق شماره‌ 09907631219 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

فروش ظروف آرایشی بهداشتی

شرکت ویوپلاست مرتبط با محصولات آرایشی مختلف مانند کرم پودر، پرایمر، رژ لب‌ و غیره ظروف آرایشی متنوع و مقاومی را تولید می‌کند. با تولید این محصولات و با توجه به کیفیت و تنوع آن‌ها شرکت ویوپلاست توانسته است در کنار سایر شرکت‌ها در این حوزه به عنوان یک شرکت پیشگام شناخته شود.

انواع مختلف ظروف آرایشی بهداشتی برای بسته بندی و نگهداری لوازم آرایشی بهداشتی توسط فروشگاه اینترنتی ویو پلاست با کیفیت بسیار بالا و با رعایت تمام مسائل بهداشتی و قیمت مناسب به صورت عمده عرضه می‌شوند. شما در هر نقطه از کشور که باشید می‌توانند سفارش خود را ثبت کنید و منتظر بمانید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال گردد. بنابراین بهتر است که برای مشاوره و خرید با کارشناسان ویوپلاست در ارتباط باشید.

ظروف آرایشی

خلاصه کلام

به دلیل رشد چشمگیر صنعت تولید و مصرف لوازم آرایشی بهداشتی صنایع مربوط به آن هم نیز افزایش پیدا کرده‌اند. ازجمله این صنایع،‌ صنعت مربوط به تولید ظروف آرایشی بهداشتی است که از این ظروف برای نگهداری مواد آرایشی و بهداشتی استفاده می‌شود. بنابراین با توجه به تأثیر این ظروف بر روی سلامتی تولید کننده ظروف آرایشی و بهداشتی باید به یک سری نکات مانند استفاده از مواد اولیه مرغوب برای تولید این ظروف و طراحی متنوع را در نظر داشته باشد. همچنین این ظروف باید ویژگی‌هایی را داشته باشند که از جمله آن‌ها می‌توان بهاز جمله آن‌ها می‌توان به تنوع در حجم، تنوع در درب‌، طراحی زیبا، استفاده از مواد اولیه مرغوب، کیفیت بالا، استحکام بالا و از همه مهم‌تر عدم واکنش ظروف با مواد آرایشی اشاره کرد.