فروش پوکه رژلب مایع و جامد

wrighter ۱۴۰۱/۱۲/۲۱
فروش پوکه رژلب مایع و جامد

قیمت پوکه رژلب به چه عواملی بستگی دارد؟
قیمت پوکه رژلب مایع و‌جامد با توجه به نوع جنس، حجم و تعداد آن می‌تواند متفاوت باشد.
در ویو پلاست انواع پوکه‌های آرایشی که تولید می شوند کدامند؟
در ویو پلاست انواع پوکه‌های آرایشی اعم از پوکه رژلب مایع و جامد، پوکه پرایمر، پوکه کانسیلر، پوکه خط چشم و سایر پوکه‌ها با کیفیت بسیار بالا و از بهترین متریال با طراحی زیبا و کاربردی تولید می‌شوند.
انواع رژلب کدامند؟
رژلب جامد معمولی یا پیچی، رژلب جامد مدادی، رژلب پالتی و رژلب مایع انواع رژلب هستند.
در خرید پوکه رژلب مایع باید به چه نکاتی توجه کرد؟
در خرید پوکه رژلب مایع باید به شکل ظاهری، جنس، حجم و غیره توجه کرد.
برای تولید پوکه های رژلب از چه متریالی استفاده می شود؟
برای تولید پوکه های رژلب از سیلیکون، پلاستیک فشرده، شیشه، سرامیک و فلزات سبک استفاده می شود.

یکی از بخش‌های مهم آرایشی در هر نوع آرایش که تاثیر بسیار زیادی بر روی بهتر نشان دادن آرایش، زیبایی و شخصیت شما دارد رژلب است. رژلب پایان کار آرایش و در واقع مهم‌ترین قسمت آرایش است که در هر نوع سبکی از آرایش به کار می‌رود. رژلب‌ها در بازار به دو صورت مایع و جامد عرضه می‌شوند که هر کدام ویژگی خاص خود را دارد. اما نکته‌ای که در این میان حائز اهمیت است توجه به پوکه رژلب مایع و جامد در کنار توجه به کیفیت و رنگ خود رژلب است. شرکت ویوپلاست به عنوان یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌های تولید پوکه آرایشی در این مطلب قصد دارد به تاریخچه پوکه رژلب مایع و جامد بپردازد و آن‌ها را از نگاه جنس، انواع و قیمت بررسی کند.

تاریخچه پوکه رژلب مایع و جامد

شاید برای خیلی از خانم‌هایی که به طور مرتب از رژ لب استفاده می‌کنند جالب باشد که بدانند پوکه رژلب مایع و جامد از کجا آمده باشد؟! اولین بار چگونه ساخته شده است؟! در پاسخ به این چنین سؤال‌ها باید گفت که پوکه رژلب در ابتدا به شکل امروزی نبوده اما به طور کلی آنچه که به عنوان نگهدارنده رژلب از آن یاد می‌شود اولین بار هفتاد سال پیش توسط یک شرکت آلمانی تولید شد. رفته رفته کشور چین با کپی از طرح پوکه رژ لب تولید شده در آلمان اقدام به تولید اولین نمونه‌های پوکه رژلب مایع و جامد کرد. با گذشت زمان این پوکه‌ها در چین آنقدر به صورت انبوه تولید شدند که امروزه ۹۰ درصد پوکه رژلب جامد و مایع موجود در بازار توسط چین تأمین می‌شود.

در کشور ایران تا سال‌های پیش انواع پوکه رژلب مایع و جامد از سایر کشورها وارد می‌شد. اما در سال‌های اخیر به دلیل افزایش نرخ ارزی و نوسانات مربوطه واردات پوکه‌ رژلب مایع و جامد برای بسیاری از شرکت‌های تولید لوازم آرایشی صرفه اقتصادی نداشت. به همین دلیل امروزه اغلب پوکه‌های رژلب موجود در بازار توسط شرکت‌های تولید ظروف آرایشی تولید می‌شود. به گونه‌ای که اکثر نمونه‌های پوکه رژلب مایع و جامد تولید شده در ایران بسیار باکیفیت بوده و با نمونه‌های خارجی کاملا برابری می‌کنند.

انواع رژلب کدامند؟!

در بازار انواع متعددی رژلب وجود دارد که به دو دسته کلی مایع و جامد تقسیم‌بندی می‌شوند. هریک از این رژلب‌ها نیز خود به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که در ادامه به هریک از آن‌ها می‌پردازیم.

فروش پوکه رژلب مایع و جامد

رژلب جامد معمولی یا پیچی

رایج‌ترین نوع رژلب این نوع رژ بوده و اغلب پوکه رژلب جامد از جنس پلاستیکی یا فلزی است. برای استفاده از این نوع رژلب باید نوک رژ را از پوکه خارج کنید.

رژلب جامد مدادی

این نوع از رژلب همانطور که از نامش پیدا است به مداد شباهت دارد. معمولا جنس پوکه این رژ، چوب یا پلاستیک است. تنوع رنگ در این نوع رژ نیز بالاست.

رژلب پالتی

این نوع از رژ مانند پالت سایه می‌باشد که رنگ‌های متفاوت و رنگارنگی دارد و معمولا برای استفاده‌های روزانه نیست. اغلب برای مراسم و جشن‌های عروسی از این رژلب استفاده می‌کنند. پوکه رژلب پالتی، اغلب از جنس پلاستیک است.

رژلب مایع

رژلب مایع یکی از رژلب‌های محبوب برای آن دسته از خانم‌هایی است که به رژلب‌های ۲۴ ساعته علاقه دارند. زیرا اکثر رژلب‌های مایع ۲۴ ساعته هستند. پوکه رژلب مایع اغلب ازجنس پلاستیک شفاف بوده که رنگ‌های رژ از داخل آن قابل دیدن هستند.

‌‌ویژگی‌ های پوکه رژلب مایع و جامد

حال که با انواع رژلب مایع و جامد آشنا شدیم بهتر است که به ویژگی‌های پوکه رژلب مایع و جامد نیز بپردازیم. این ویژگی‌ها شامل شکل ظاهری، جنس، حجم و غیره هستند.

شکل پوکه رژلب مایع و جامد معمولا استوانه‌ای بوده که رژلب در این استوانه‌ها قرار می‌گیرند. معمولا ارتفاع استوانه در پوکه رژلب مایع از پوکه رژلب جامد بیشتر است. همچنین برای رژلب جامد باید کلاهک پوکه را به ترتیب به سمت بالا و پایین برای خارج و وارد کردن رژلب استفاده کرد. برای استفاده از رژلب مایع باید برس را از پوکه خارج کرد. بنابراین باید برس به خوبی طراحی شود که بتواند به راحتی از پوکه رژلب مایع خارج یا داخل شود. برای تولید پوکه‌های رژلب از متریال مختلفی مانند متریال نامبرده در زیر استفاده می‌شود:

  • سیلیکون
  • پلاستیک فشرده
  • شیشه
  • سرامیک
  • فلزات سبک

فروش پوکه رژلب مایع و جامد

هریک از این متریال ویژگی خود را دارند. به عنوان مثال استفاده از آلیاژ آلومینیوم در پوکه رژلب مایع و جامد به دلیل سازگاری با محیط زیست، غیرسمی و قابل استفاده طولانی مدت بسیار گزینه مناسبی است. پوکه‌های آرایشی شیشه‌ای نیز گزینه بسیار مناسبی هستند. زیرا شیشه هم مانند فلزات و آلیاژهای آلومینیوم خاصیت آنتی باکتری‌ دارد که برای سلامتی و محیط زیست بسیار خوب است.
حجم پوکه‌های رژلب مایع و جامد نیز متداول بوده و‌لی معمولا ۷ میلی‌متری هستند که قطر آن‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ میلی‌متر متغیر می‌باشد. نکته‌ای که اهمیت دارد این است که حجم رژ مایع یا جامد باید کمتر از حجم پوکه رژلب مایع و جامد باشد.

تولید انواع پوکه رژلب مایع و جامد در ویو پلاست

در ویو پلاست انواع پوکه‌های آرایشی اعم از پوکه رژلب مایع و جامد، پوکه پرایمر، پوکه کانسیلر، پوکه خط چشم و سایر پوکه‌ها با کیفیت بسیار بالا و از بهترین متریال با طراحی زیبا و کاربردی تولید می‌شوند. این شرکت به عنوان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید پوکه و ظروف آرایشی شناخته می‌شود. به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان لوازم آرایشی بسته‌بندی ظروف محصولات آرایشی خود را به این مجموعه سفارش می‌دهند.

قیمت پوکه رژلب

قیمت پوکه رژلب مایع و‌جامد با توجه به نوع جنس، حجم و تعداد آن می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل برای استعلام موجودی و‌ قیمت می‌توانید از طریق تماس با شماره 09907631219 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کلام آخر

پوکه رژلب اولین بار توسط یک شرکت آلمانی تولید شد که با گذشت زمان و مشکلاتی مانند بالا رفتن قیمت ارز و تحریم‌ها کشور ایران در تولید این محصول خودکفا شد. امروزه پوکه‌های آرایشی مختلفی مانند انواع پوکه‌های آرایشی مایع و جامد در خود ایران تولید می‌شوند که هر کدام از لحاظ شکل، رنگ و حجم با هم متفاوت هستند.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.